اخبار دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۱/۹ | 

شورای فرهنگی دانشگاه علوم قضایی با حضور رئیس، معاونین ذیربط و نماینده تشکل های دانشجویی روز سه شنبه ۹۵/۱۱/۵ در سالن جلسات حوزه ریاست تشکیل شد.

AWT IMAGE

در آغاز این جلسه دکتر شریعت باقری رئیس دانشگاه علوم قضایی با تاکید به ارتقاء برنامه ریزی های فرهنگی، آموزش قرآن و احکام را برای دانشجویان مورد تاکید قرار داد.

رئیس دانشگاه یکی از برنامه های پایانی سال دانشجویان را راهیان نور ذکر نمود و افزود مطابق برنامه سال گذشته ان شاءلله با برنامه ریزی و هماهنگی های لازم در پایان سال جاری انجام خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر مرادی معاون فرهنگی دانشگاه گزارشی از اهم فعالیت های فرهنگی و برنامه های آتی را ارائه نمود و گفت کارنامه های فرهنگی برای دانشجویان یکی از اقدامات موثر در ارتقاء بنیه فرهنگی دانشجویان است.

 وی افزود کلیه برنامه های فرهنگی در جهت ارتقاء بنیه فرهنگی دانشجویان با هماهنگی معاونت فرهنگی قوه قضاییه برنامه ریزی و اجرا می گردد.

دانشگاه علوم قضایی و  خدمات اداری

در این جلسه همچنین برنامه های بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه مورد بحث و بررسی و برنامه های جشن دهه فجر و مراسم تجدید میثاق با بنیان گزار  جمهوری اسلامی ایران در مرقد مطهر امام راحل برای اساتید، کارکنان و دانشجویان  به تصویب رسید.

دفعات مشاهده: 1565 بار   |   دفعات چاپ: 221 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر