دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری- اخبار دانشگاه
کمیته اجرایی پیگیری منویات مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری تشکیل شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1403/4/12 | 
به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری، با توجه به دستور ریاست محترم قوه قضاییه، کمیته اجرایی پیگیری منویات مقام معظم رهبری با حضور رئیس، معاونان و مدیران دانشگاه در سالن غدیر تشکیل شد.

در این جلسه دکتر فرید محسنی، رئیس دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری ضمن تشکر از حمایت‌های همه جانبه ریاست محترم قوه قضاییه که اسباب رشد و بالندگی روزافزون دانشگاه را فراهم نموده تشکر و قدردانی کرده و گفت: امیدوارم این دانشگاه بتواند در کنار سایر اجزای قوه قضاییه با انجام وظایف خود از جمله تکالیفی که در سند تحول و تعالی قوه قضاییه به دوش آن گذاشته سربلند بیرون آید.

دکتر محسنی ادامه داد: بسیار موجب مسرت و دلگرمی است که تلاش خدمتگزاران این دانشگاه به چشم نائب امام زمان (سلام الله علیه) آمده است و در دیدار مدیران قوه قضاییه در تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ با ارزیابی مثبت از ظرفیت این دانشگاه فرمودند: « دانشگاه علوم قضایی ظرفیت خوبی در این زمینه (در ارتقای دانش قضائی قضات) دارد و باید از این ظرفیت حداکثر استفاده بشود».

 دکتر محسنی افزود: بی تردید مدیران، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه با انگیزه و توان مضاعف برای انجام وظایف خود و دستیابی به الگوی کمی و کیفی قاضی تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهند نمود و همچون گذشته رهنمودهای مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) را نصب العین خود قرار می‌دهند.

رئیس دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری گفت: این دانشگاه با بسیج تمامی امکانات و در راستای اجرای اوامر مقام معظم رهبری (دام عزه) مبنی بر ارتقای سطح دانش قضائی قضات انجام وظیفه خواهد کرد.

در پایان این نشست، اساتید درخواست نمودند ریاست محترم دانشگاه، طی نامه‌ خود خطاب به ریاست محترم قوه قضاییه از جانب آنان نیز مراتب تشکر و لبیک سربازان ولایت در سنگر دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری را به عرض مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) برسانند.
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری:
http://ujsas.ac.ir/find-1.37.1627.fa.html
برگشت به اصل مطلب