تجدید میثاق با آرمان های بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران

دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری

جمعی از مسئولان، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری امروز شنبه 1393/11/18 با حضور در مرقد امام راحل با آرمان های بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق نمودند.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای مرادی معاون فرهنگی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری میزان در خصوص ویژگی های امام خمینی مطالبی به شرح زیر بیان نمود :

اجرای عدالت و تحقق آن به توسط دستگاه قضا از آرمان های امام بود و مسئولان قضایی در تحقق اهداف امام راحل گام های موثری برداشته اند.

حجت الاسلام صادق مرادی در حاشیه تجدید میثاق مسئولان دانشگاه علوم قضایی با آرمان های امام خمینی (ره) به خبرنگار حقوقی میزان گفت: امام خمینی (ره) به عنوان رهبری دینی، شجاعانه در مقابل حکومت ظلم و جور ایستادند و با همراهی ملت ایران انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

وی تصریح کرد: معمار کبیر انقلاب اسلامی به ملت ایران درس ایستادگی و مقاومت در برابر ستمگران را آموختند تا هرگز در مقابل بیداد و ستم سکوت نکنند.

نماینده دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم قضایی افزود : دستگاه قضایی نیز رهنمودهای دلسوزانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی را در مسیر حق و توسعه عدالت، اجرایی کرد.

دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری

معاون فرهنگی دانشگاه علوم قضایی اذعان داشت: اندیشه امام خمینی (ره) تاریخ ساز بود و با فرارسیدن ایام دهه فجر و تجدید میثاق با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی، دوباره تاریخ روز های پیروزی حق بر باطل مرور می شود.

معاون فرهنگی دانشگاه علوم قضایی گفت:استکبار جهانی هرگز تصور نمی کرد که رهبر انقلاب اسلامی ایران با دست خالی بتواند بر رژیم طاغوت و دربار پیروز شود.


کلیدواژه ها: دانشگاه علوم قضايی و خدمات اداری | تجديد ميثاق با آرمان های بنيان گزار جمهوری اسلامی ايران |


دفعات مشاهده: 3389 بار   |   دفعات چاپ: 1042 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر