دومین نشست اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم قضایی با مدیران و کارشناسان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

در راستای اجرای تفاهم نامه بین دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دومین نشست اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری با مدیران و کارشناسان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تاریخ 1393/11/12در اداره کل کاداستر برگزار شد.

هدف برگزاری این نشست ها آشنایی اعضای هیأت علمی با آخرین تحولات نظام ثبتی کشور و مشارکت آن ها در توسعه مبانی علمی این تحولات است.

برنامه بازدید اعضای هیأت علمی دانشگاه از واحد ها و فرایند های علمی قوه قضاییه و سازمان های وابسته مبتنی بر این اصل است که توسعه نظام قضایی مقتضی تبادل دانش و تجربه میان اعضای هیأت علمی با دست اندرکاران است.

این بازدید ها و نشست ها با هدایت و حمایت جناب آقای دکتر تویسرکانی رئیس محترم سازمان ثبت اسناد و املاک و جناب آقای دکتر شریعت باقری رئیس محترم دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری یرگزار می شود.

در این نشست که جناب آقای بکائیان معاون محترم املاک سازمان یاد شده و آقای دکتر محمد وزین کریمیان رئیس محترم دانشکده ثبت و مدیریت قضایی و آقای مهندس مبینی مدیر کل محترم آموزش و پژوهش سازمان مذکور نیز حاضر بودند، اقای مهندس شیخ علی شاهی طی گزارشی سیر شکل گیری کاداستر را ارائه دادند و در این راستا حاضرین به تبادل نظر پرداختند.


کلیدواژه ها: دومين نشست اعضای هيأت علمی دانشگاه علوم قضايی با مديران و کارشناسان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور |


دفعات مشاهده: 2709 بار   |   دفعات چاپ: 839 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر