دکتر ره پیک عضو هیئت امنای دانشگاه: اولویت مهم دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری تربیت قاضی تراز انقلاب اسلامی است

 | تاریخ ارسال: 1402/9/28 | 
دکتر ره پیک عضو هیئت امنای دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری:
 اولویت مهم دانشگاه علوم قضایی تربیت قاضی تراز انقلاب اسلامی است
 

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری، دکتر ره پیک عضو محترم هیئت امنای دانشگاه علوم قضایی در مراسم تقدیم از پژوهشگران برتر دانشگاه که به مناسبت هفته پژوهش، روز سه‌شنبه در محل سالن شهید سلیمانی دانشگاه برگزار شد ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها اظهار داشت: کشور ما نیازمند امر پژوهش است و انجام بسیاری از موضوعات به ویژه اجتماعی ، سیاسی و همینطور برگزاری رشته‌های جدید دانشگاهی نیازمند تهیه مطالعه پژوهشی است این امر برای دانشگاه علوم قضایی که در امر خطیر تربیت قاضی فعالیت می‌کند دارای اهمیت ویژه است.

 دکتر ره پیک ادامه داد: امیدوارم گرامی‌داشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر مقدمه و انگیزه برای انجام کارهای پژوهشی بیشتر باشد.

 عضو هیئت امنای دانشگاه علوم قضایی گفت: بنده از ابتدای تاسیس این دانشگاه به عنوان دانشجو در آن حضور داشتم و پس از اتمام تحصیل عضو هیئت علمی آن شدم لذا درجریان مجموعه امور و تحولات آن هستم و بسیار خرسندم که در این محیط علمی و معنوی هماهنگی‌های خاصی وجود دارد و همواره رو به پیشرفت و تعالی است و موضوع تربیت قاضی تراز انقلاب اسلامی در مهمترین اولویت این دانشگاه است.
 

 استاد ره پیک گفت: این دانشگاه بیش از ۳۰ درصد مسئولین قوه قضاییه را تامین کرده است و تاثیر بسیاری در تحولات قوه قضاییه و دیگر نهادهای حقوقی داشته است .

قائم مقام دبیر شورای نگهبان گفت: روش زندگی افراد می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد از این رو یک استاد اخلاق مدار و سخت کوش اگر الگوی یک دانشجو گردد ثمره آن در پشت میز قضاوت به خوبی نمایان خواهد شد.
 گفتنی است در پایان این مراسم از مقام علمی دکتر ره پیک و پژوهشگران برتر دانشگاه تجلیل شد.


انتهای پیام /

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 907 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر