اخبار دانشگاه

بدین وسیله نکاتی درخصوص انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی وکارشناسی ارشد پیوسته رشته علوم قضایی می رسد  :

۱- انتخاب واحد براساس برنامه زمان بندی شده که قبلا در تقویم آموزشی اعلام شده انجام خواهد شد.

۲- حداقل واحد انتخابی ۱۲ و حداکثر واحد انتخابی برای دانشجویانی که معدل نیمسال دوم ۹۵-۹۴ آنان ۱۷و بیشتر باشد ۲۴ واحد و برای سایرین ۲۰ واحد خواهد بود. دانشجویی که معدل وی در نیمسال مذکور کمتر از ۱۲ باشد می تواند حداکثر  ۱۴واحد انتخاب نماید. واحدهای اضافی توسط  آموزش حذف خواهد شد .

۳- دانشجویان کارشناسی باید ۶ واحد و دانشجویان کارشناسی ارشد پیوسته باید ۱۰ واحد  درس اختیاری بگذرانند.

۴- به کلیه دانشجویان توصیه اکید می شود به منظور عدم تداخل برنامه کلاسی و برنامه امتحانی واحد های خود را از یک گروه انتخاب نمایند با این حال اخذ درس با گروههای متفاوت با رعایت پیش نیاز و هم نیاز برای کلیه دانشجویان  کار شناسی و کارشناسی ارشد پیوسته بلامانع می باشد.

۵- انتخاب واحد دانشجویان توسط آموزش کنترل می گردد لازم به ذکر است دروسی که خارج از ضوابط اعلام شده اخذ شده باشد در هر مرحله ای در طول ترم  توسط  آموزش حذف می گردد.

۶- بسیار مهم : به دانشجویان فارغ التحصیل احتمالی متذکر می شود که تقاضای درس معرفی به استاد( درپایان ترم) ، فقط درصورت عدم ارائه آن درس یا داشتن ۲۰ واحد درسی  در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ پذیرفته خواهد شد .لذا به این دانشجویان توصیه می شود از تمام ظرفیت واحدهای ارائه شده استفاده کنند تا فارغ التحصیلی آنان با مشکل مواجه نشود.( امتحان دروس معرفی به استاد پس از اعلام تمام نمرات و در اسفند انجام خواهد شد.

توجه :به دانشجویانی که در نیمسال اول ۹۶-۹۵ کمتر از  ۲۰ واحد درسی داشته باشند درس معرفی به استاد ارائه نخواهد شد.

۷- رعایت پیش نیاز ها الزامی است وهیچگونه درخواستی در مرحله انتخاب واحد و حذف و اضافه در مورد عدم رعایت پیشنیاز (حتی درصورت حذف پزشکی یا حذف اضطراری یا اخذ نمره مردودی درس پیشنیاز) از دانشجویان پذیرفته نخواهد شد.

توجه: به منظور مساعدت به دانشجویان در شرف فراغت از تحصیل برخی از دروس به صورت همنیاز ارائه می گردد تا در اخذ واحد با مشکل مواجه نشوند.

۸- گروههای درسی ارائه شده با کد ۱و۲و۳و۴ ویژه دانشجویان ورودی سال ۹۲و ماقبل می باشد.

۹- گروههای درسی ارائه شده با کد ۵و۶و۷و۸و۹و۱۰ ویژه دانشجویان ورودی سال ۹۳ می باشد.

۱۰- گروههای درسی ارائه شده با کد۱۱و۱۲ و۱۳ ویژه دانشجویان ورودی سال ۹۴ می باشد.

 ۱۱- گروههای درسی ارائه شده با کد ۱۴و۱۵و۱۶ ویژه دانشجویان ورودی سال ۹۵ می باشد.

۱۲- دروس ارائه شده باکد ۲۱و۲۲و۲۳و۲۴و۲۵ مشترک بین کلیه گروههای کارشناسی است و اخذ آن با رعایت پیش نیاز منحصراً به وسیله دانشجویان کارشناسی امکان پذیر است.

۱۳- دروس ارائه شده باکد ۳۱و۳۲و۳۳و۳۴و۳۵و۳۶و۳۷و۳۸ برای دانشجویان کارشناسی ارشد پیوسته است و اخذ آن با رعایت پیش نیاز منحصراً به وسیله دانشجویان کارشناسی ارشد پیوسته امکان پذیر است.

۱۴- ۳ عنوان درس " فلسفه اخلاق" و" آیین زندگی "و "اخلاق (مبانی و مفاهیم)" جزء دروس عمومی محسوب می شود و دانشجو باید یکی از عناوین ذکر شده را اخذ نماید.

۱۵- اخذ دروس اختیاری با رعایت پیش نیاز برای کلیه دانشجویان بلامانع است.

۱۶- اخذ درس پروژه تحقیقاتی برای دانشجویان کارشناسی مشروط به گذراندن حداقل ۸۰ واحد درسی است و حداکثر مهلت ارائه پروژه ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ می باشد.

۱۷- با توجه به اجرای دوره کارآموزی ضمن تحصیل دانشجویان ورودی۹۳ می بایست یک روز جهت  انجام کار آموزی اختصاص دهند.

۱۸- در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ از مجموعه دروس معارف اسلامی دروس اندیشه اسلامی ۱؛ آئین زندگی وتفسیر موضوعی ارائه نخواهد شد.

۱۹- قابل توجه دانشجویان ممتاز کنکور سراسری: از ابتدای نیمسال اول ۹۶-۱۳۹۵دروس عربی و دروس گروه معارف اسلامی به صورت پیش ترم یا غیر حضوری ارائه نخواهد شد.

۲۰- با توجه به هماهنگی انجام شده با­ معاونت محترم فرهنگی، جهت مشارکت دانشجویان در برنامه های فرهنگی دانشگاه لازم است دانشجویان دوره های مختلف از اخذ واحد در روز و ساعات زیر خودداری نمایند(در غیر این صورت آموزش دروس اخذ شده در این ساعات را حذف خواهد نمود).

مقطع سال ورود روز ساعت
کارشناسی ۹۲ و ماقبل دوشنبه ۱۳-۱۵
کارشناسی ۹۳ چهارشنبه ۱۳-۱۵
کارشناسی ۹۴ شنبه ۱۳-۱۵
کارشناسی ۹۵ شنبه ۸-۱۲
کارشناسی ارشد پیوسته ۹۲ شنبه ۱۳-۱۵
کارشناسی ارشد پیوسته ۹۳ شنبه ۱۳-۱۵
کارشناسی ارشد پیوسته ۹۴ یکشنبه ۱۳-۱۵
کارشناسی ارشد پیوسته ۹۵ شنبه ۸-۱۲

اداره آموزش

دفعات مشاهده: 5510 بار   |   دفعات چاپ: 342 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر