اخبار دانشگاه

رئیس دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری: رتبه 83 نفر از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم قضایی 3 رقمی است. و 52 نفر از دانشجویان کارشناسی ارشد پیوسته از ورودی های جدید این دانشگاه نیز رتبه 2رقمی و زیر 100دارند.

رئیس دانشگاه علوم قضایی

دکتر محمدجواد شریعت باقری رئیس دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری در مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم قضایی با بیان اینکه امسال جذب دانشجویان این دانشگاه از بین نخبگان صورت گرفت، اظهار کرد:

با برنامه ریزی که در یکسال گذشته انجام شد نحوه پذیرش دانشجو با رعایت همه مقررات را بازنگری کردیم چرا که در نحوه جذب دانشجو و سیستم کنکور نارسایی هایی بود.

وی افزود:

با توجه به رفع نارسایی ها دانشجویان به جایگاه رفیع علوم قضایی پی بردند و اطلاعات جدیدی نسبت به این دانشگاه به دست آوردند.

دکتر شریعت باقری ادامه داد:

در این راستا با همکاری وزارت علوم، سازمان سنجش و دانشگاه علوم قضایی تعداد داوطلبان برای حضور در این دانشگاه افزایش یافت.

رئیس دانشگاه علوم قضایی افزود:

امسال تعداد محدودی از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا به عنوان بورسیه در این دانشگاه پذیرفته شدند.

وی با بیان اینکه اکنون داوطلبان زیادی در کنکور سراسری مشتاق تحصیل در دانشگاه علوم قضائی هستند، گفت:

امسال نقطه عطفی در تاریخ سی ساله این دانشگاه است. امیدواریم سرمایه های خوب انسانی را به خوبی تعلیم و تربیت کنیم تا در آینده افراد آگاه به مسائل حقوقی و قضائی وارد سیستم قضایی شوند.

شریعت باقری با بیان اینکه ورودی کل دانشجویان امسال در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا 203 نفر است، گفت:

در مقطع کارشناسی میانگین رتبه ها 350 است همچنین 83 نفر رتبه سه رقمی کنکور هستند و رتبه 8 کنکور سراسری نیز وارد این دانشگاه شده است.

وی افزود:

52 نفر نیز کارشناسی ارشد پیوسته از ورودی های جدید این دانشگاه هستند که همگی رتبه دو رقمی و زیر 100 دارند.

رئیس دانشگاه علوم قضایی ادامه داد:

اساتید این دانشگاه در جریان تدریس خود آخرین تغییرات و قوانین جدید را در برنامه آموزشی خود دارند و آیین دادرسی کیفری جدید نیز از این پس تدریس می شود.

وی ادامه داد:

برای بکارگیری اساتید در این دانشگاه در حدود مقررات بازنگری انجام داده ایم تا بهترین ها برای تدریس انتخاب شوند.
دفعات مشاهده: 3784 بار   |   دفعات چاپ: 677 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر