مراسم بزرگداشت روز دانشجو

 | تاریخ ارسال: 1399/9/17 | 

دانشجویان دانشگاه علوم قضایی می توانند منشاء تحول در دستگاه قضایی باشند.

دکتر محسنی نقش دانشجویان دانشگاه علوم قضایی را در تحول دستگاه قضایی بسیار سنگین و حائز اهمیت دانست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری، دکتر محسنی در مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو که با حضور حجه الاسلام و المسلمین مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور بصورت ویدئو کنفرانس در محل دانشگاه علوم قضایی برگزار گردید ضمن بیان این مطلب ادامه داد بصیرت دینی و سیاسی دانشجویان مقدمه حضور در مسند قضا است که این امر مرهون تلاش جدی و بیش از پیش دانشجویان و مدیران دانشگاه می باشد.

این مراسم با پخش کلیپی از بیانات مقام معظم رهبری با عنوان دانشجو انقلابی آغار شد. سپس دکتر محسنی ریاست دانشگاه ضمن خیر مقدم به رئیس محترم دیوان عالی کشور، روز دانشجو را به تمامی دانشجویان علی الخصوص دانشجویان دانشگاه علوم قضایی تبریک گفت و با بیان تاریخچه روز دانشجو به فرازهائی از پیام های مقام معظم رهبری در خصوص دانشجوی مسلمان و انقلابی اشاره نمود.

بعد از سخنان رئیس دانشگاه، حجه الاسلام و المسلمین مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور ضمن تبریک گرامیداشت روز دانشجو، بر مطالبه گری دانشجویان در جهت اجرای عدالت اجتماعی با روحیه خلاق برای آینده کشور تاکید کرد.

وی افزود : دانشجویان با آینده نگری طوری عمل کنند که برای کشور مفید و سازنده باشند و موجب اعتلای نظام اسلامی شوند که راه رسیدن به این هدف کنار گذاشتن نفس و منیت می باشد.

در ادامه این مراسم با پخش کلیپی یاد و خاطره شهید دکتر فخری زاده گرامی داشته شد.دفعات مشاهده: 1088 بار   |   دفعات چاپ: 40 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر