بزرگداشت هفته بسیج در دانشگاه علوم قضایی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۱۰ | 

مراسم بزرگداشت هفته بسیج روز سه شنبه ۹۷/۹/۶ با سخنرانی سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با حضور مسئولان، کارکنان و دانشجویان در سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری برگزار گردید.

متن خبر از خبرگزاری میزان:

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، سردار کارگر، رئیس بنیاد آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس امروز در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در دانشگاه علوم قضایی با اشاره به دفاع مقدس گفت: عامل اصلی شکل گیری جنگ تحمیلی عظمت و ابهت انقلاب اسلامی بود.

رئیس بنیاد آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به وضعیت جمهوری اسلامی در هنگام جنگ تحمیلی بیان کرد: با تمام کاستی‌ها و نداشته‌هایمان در جنگ تحمیلی، اقدامات بسیار بزرگی انجام دادیم که از جمله می‌توان به تحول اساسی در ارتش، داشتن تدبیر و خردمندی، دلیری و شجاعت، اسطوره شدن برخی شخصیت‌ها و ... اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در زمان جنگ بود که ایستادگی و "ما می‌توانیم " را تمرین کردیم، به عظمت و برکات دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: ما امروز به یک کشور مقتدر تبدیل شدیم، سازنده موشک‌های دوربرد هستیم، قطب پزشکی منطقه شدیم و امروز در تولید علم در منطقه اول و در رشد علمی و شتاب در دنیا رتبه اول را دارا هستیم و امروز ایران تنها کشور سربلند در دنیا است.

سردار کارگر با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه در روایات دفاع مقدس باید روح این دفاع که همان ایمان، ایثار و دلدادگی است خود را نشان بدهد، اظهار کرد: شما بسیجیان بدانید بسیج یکی از ثمرات دفاع مقدس است و بسیجی باید کسی باشد که امروز صدای شهیدان را بشنود.

روابط عمومی دانشگاه علوم قضایی


کلیدواژه ها: بزرگداشت هفته بسیج در دانشگاه علوم قضایی |


دفعات مشاهده: 1800 بار   |   دفعات چاپ: 59 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر