اخبار دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۵/۱۶ | 

اطلاعیه گزینش دانشگاه برای پذیرش دانشجو در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ (مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پیوسته)

با سلام و تبریک موفقیت به شرکت کنندگان در آزمون سراسری که مجاز به انتخاب رشته شده اند، توجه داوطلبان گرامی را به نکات ضروری زیر جلب می نماید:

  1. در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ این دانشگاه تنها از میان برادران داوطلب شرکت کننده در گروه آموزشی علوم انسانی پذیرش دانشجو خواهد داشت.
  2. داوطلبان شرایط و امتیازات تحصیل در این دانشگاه را که در دفترچه شماره ۲ سازمان سنجش و سایت دانشگاه درج گردیده به دقت مطالعه نموده و فقط در صورت داشتن شرایط، به انتخاب کد رشته های این دانشگاه مبادرت نمایند.
  3. پس از انتخاب رشته داوطلبان، فهرست اسامی داوطلبان چند برابر ظرفیت این دانشگاه، در هفته اول شهریور از سوی سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار دانشگاه قرار خواهد گرفت.
  4. داوطلبان معرفی شده از تاریخ ۹۶/۶/۶ تا ۹۶/۶/۱۵ برای شرکت در مراحل گزینش و مصاحبه دعوت خواهند شد. این دعوت بصورت تلفنی خواهد بود و لذا از داوطلبان عزیز تقاضا می شد از مراجعه یا تماس با دانشگاه خودداری نمایند.
  5. نتایج نهایی پذیرفته شدگان در هفته پایانی شهریور از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
  6. توصیه می شود علاقه مندان تحصیل در این دانشگاه کد رشته های این دانشگاه (۱. کارشناسی ارشد پیوسته علوم قضایی ۲. کارشناسی علوم قضایی) را فقط در اولویت های اول و دوم خود درج نمایند. در غیر اینصورت احتمال عدم معرفی آنان از سوی سازمان سنجش و در نتیجه عدم شرکت آنان در فرایند گزینش بسیار زیاد بوده و امکان پذیرش در این دانشگاه را نخواهد داشت.
  7. زمان، مکان، مدارک و سایر توضیحات لازم به صورت تلفنی به اطلاع داوطلبان معرفی شده از سوی سازمان سنجش خواهد رسید.
داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که تنها با شماره تلفن های اعلامی آنها به سازمان سنجش تماس گرفته خواهد شد. بنابراین تقاضا می شود در بازه زمانی اعلام شده تلفن های ثابت و همراه خود را در دسترس داشته باشند.
دفعات مشاهده: 9079 بار   |   دفعات چاپ: 158 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر